IN ART | BYTOVÉ DOPLŇKY A DEKORACE

IN ART - 7 důvodů, proč být IN...

Interiéry v duchu harmonie s přírodou: Jste unaveni z uniformních, umělých výrobků? Působí na Vás interiér příliš strohým, neosobním dojmem? Vítejte ve světě interiérů, ve kterém každý kus je originálem. Cílem projektu IN ART je nabídnout ručně vyráběné bytové doplňky originálního a charismatického designu, které svému uživateli nabízí nejvyšší kvalitu. Výrobky z našeho obchodu jsou pro svůj nadčasový, decentní design v exotickém etno stylu vhodné téměř do jakéhokoliv typu interiéru.

Informace: naší snahou je nabídnout Vám kvalitní a krásné výrobky, ale také poskytnout co nejvíce informací, abyste se cítili na našich stránkách příjemně a z uskutečněného nákupu měli opravdu skvělý pocit bez jakýchkoliv obav nebo pochybností.

Indonésie: země, odkud pocházejí velká část výrobků naší aktuální nabídky. Země, jejíž kulturní i přírodní bohatství je fascinující. Zručnost tamějších řezbářů, sochařů a dalších uměleckých řemeslníků je na nejvyšší úrovni a čerpá z dlouhé tradice. Veškeré bytové doplňky, nábytek a dekorace, které nabízíme, byly vyrobeny přímo pro IN ART, tedy pro Vás; zboží tak není zbytečně prodražováno velkoobchodními mezičlánky a tak Vám můžeme nabídnout kvalitu za velmi rozumnou cenu. Podle druhu výrobku a tedy druhu řemesla pocházejí artefakty zejména z Bali, z Jávy nebo z Lomboku. 

Integrita: celistvost výrobního a prodejního procesu je jedním ze základních kamenů našeho konceptu. Nabízíme Vám kvalitní výrobky, které směle obstojí v současných náročných požadavcích na kvalitu a design a přitom dbáme i na to, jak, kde a z čeho byl každý jednotlivý kus vyroben. Ohleduplnost vůči přírodě, zdrojům a ostatním lidem není pouze módním hitem a marketingovou strategií, ale především cestou k budování a zachování harmonie člověka s přírodou a lidí mezi sebou. Výrobky, které si u nás můžete zakoupit, byly vyrobeny lidmi, kteří za svoji práci dostali spravedlivě zaplaceno a svým uměním a pílí tak mají možnost důstojně zabezpečit sebe a svoji rodinu. Zakládáme si také na tom, že naše výrobky jsou přátelské k přírodě i ke svým uživatelům. Suroviny pocházejí od menších lokálních dodavatelů s trvale udržitelným plánem produkce. Samotné výrobky obsahují pouze nezbytně nutné množství chemických látek (například lepidlo) a drtivá většina použitých materiálů pochází z přírodních zdrojů.

Individuální přístup: máte dotaz, připomínku, komentář, něco se Vám líbí nebo naopak nelíbí? Napište nám, opravdu o Vás a Vaše názory stojíme! Stejně tak stojíme o to, abyste z nákupu v našem obchodě měli pocit, že jste získali něco výjimečného, zkrátka abyste si mohli každý výrobek skutečně užít a měli z něj radost. Každého zákazníka považujeme za partnera a jsme otevřeni individuálním požadavkům. Vřele vítáme profesní spolupráci např. s designéry či architekty, ale také s maloobchodními prodejci, kterým jsme schopni nabídnout velkoobchodní podmínky.

Inspirace: nechali jsme se inspirovat kouzelnou atmosférou, exotickou krásou a prvotřídní kvalitou dekorativních i užitných bytových doplňků z přírodních materiálů a jsme přesvědčeni, že i Vás osloví nabídka zboží obchodu IN ART. Výrobky, které Vám přinášíme, vdechnou do Vašeho interiéru novou atmosféru plnou života, decentní krásy a harmonie.

Internetový obchod: využijte výhod, které Vám poskytuje nakupování na internetu. Rádi pomůžeme s výběrem zboží, poradíme a na vyžádání poskytneme další informace, které třeba v našem katalogu nenajdete. 

Více informací o nás, o našem konceptu, o  designu, bytových doplňcích a dekoraci interiéru naleznete v sekci články. Další užitečné informace o nakupování v eshopu jsou k dispozici v sekci "O nákupu" a v sekci "FAQ - často kladené otázky". Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku či nejasnost, a nebo máte jen tak chuť nám něco sdělit, neváhejte a napište nám! Těšíme se na Vaše dotazy, podněty a připomínky!

Děkujeme.
 

Buďte s námi! Buďte IN!
 

Váš tým IN ART

 

zákazník není přihlášen
Přihlásit se
RYCHLÝ KONTAKT

IN ART
bytové doplňky a dekorace

 

In Art obchod telefon +420 777 577 532
In Art email obchod@in-art.cz

Osobní odběr:  Brno, Uherský Brod

INFORMACE O NÁKUPU

eshop

DOPRAVA

PLATBA